• No Time to Die

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Respect

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Fear and Loathing in Aspen

    ★★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Benedetta

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Annette

    ★★★★★

  • Till Death

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★½

  • Infinite

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Spirit Untamed

    ★★★½

  • F9

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Separation

    ★★

  • The Virtuoso

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★½

  • Voyagers

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Cool Cat Fights Coronavirus

  • The Unholy

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Happily

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Gaia

    ★★★

  • Long Weekend

    ★★★★

  • Boogie

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Us Again

    ★★★★½

  • Language Lessons

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Together Together

    ★★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • The Lift

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★★

  • The Dig

    ★★★★

  • Locked Down

    ★★

  • Death to 2020

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★★★

  • Fatale

    ★★★