• The Nice Guys

    ★★★★½

  • Girls Can't Surf

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★½

  • Lovesong

    ★½

  • The Breakfast Club

    ★★★★

  • The Fast and the Furious

    ★★★

  • The Italian Job

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★★

  • The Fast and the Furious: Tokyo Drift

    ★★★½

  • Fast & Furious

    ★★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★

  • 2 Guns

    ★★★

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★½

  • John Mulaney: The Comeback Kid

    ★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★½