• Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

  • Becoming

  • Hollywood

    ★★★★★

  • The Half of It

  • Misbehaviour

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • The Social Dilemma

  • Bombshell

    ★★★★½

  • 6 Underground

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★★★

  • Let It Snow

    ★★★

  • Always Be My Maybe

  • Plus One

    ★★

  • Avengers: Endgame

  • Five Feet Apart

  • Captain Marvel

  • What Men Want

  • A Simple Favor

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Mile 22

  • Crazy Rich Asians

  • Set It Up

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★★½

  • Incredibles 2

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★

  • Duck Butter

  • Alex Strangelove

  • Blockers

  • Game Night

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★

  • Black Panther

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★½

  • Eighth Grade

    ½

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★½

  • A Bad Moms Christmas

  • The Feels

  • Wonder Woman

  • Baywatch

  • Princess Cyd

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Going in Style

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Beach Rats

    ★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★

  • Moana

  • Doctor Strange

  • The Founder

  • Lion

  • Below Her Mouth

  • Bad Moms

  • Now You See Me 2

    ★★★★

  • Lovesong

    ★½

  • John Mulaney: The Comeback Kid

    ★★★★

  • Naomi and Ely's No Kiss List

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★½

  • Inside Out

  • Focus

    ★★★

  • Kingsman: The Secret Service

  • Love, Rosie

  • Two Night Stand

  • About Last Night

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★

  • 2 Guns

    ★★★