• The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Seaspiracy

    ★★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★½

  • Disclosure

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★

  • The Breaker Upperers

    ★★★½

  • Shirkers

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Good Time

    ★★★★½

  • Fist Fight

    ½

  • Daddy's Home

  • Housos vs. Authority

    ★★★

  • The Social Network

  • Orphan

    ★★★

  • Land of the Lost

  • Meet Dave

    ★★★

  • Shrek the Third

    ★★★½

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★

  • Madagascar

    ★★★½

  • Shrek 2

    ★★★★★

  • The Room

    ★★★★★

  • Holes

    ★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • Shrek

    ★★★★½

  • American Psycho

    ★★★★

  • American Beauty

    ★★½

  • She's All That

  • The Big Lebowski

    ★★★½

  • Gone Fishin'

    ★★

  • Only Yesterday

    ★★★★

  • Spaceballs

    ★★★★