• You Can't Put Your Arms Around a Memory

  • Sem Título #7 Rara

    ★★

  • Bad Trip

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • saberá me ver com vida

  • Eu Me Lembro

    ½

  • Hong Sangsoo | Winner of the Silver Bear for Best Screenplay

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cripta I

  • Doctor Castor

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Fireflies

    ★★½

  • Oracle

    ★★

  • Eu. Empresa

    ★★½

  • Subterrânea

    ★★★½

  • Açucena

    ★★

  • Passagem Secreta

  • Se hace camino al andar

    ★★½

  • Voltei!

    ★★★

  • Ilha do Sol

    ★½

  • Ostinato

    ★★★½

  • Angel of Death 3D

  • 2220

  • Swingueira

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★★★

  • O Cerco

    ★★

  • Gradations I-II

    ★★★½

  • Perifericu

    ★★★

  • The Man in the Woods

    ★★★½

  • Homage to the work of Philip Henry Gosse

    ★★½

  • Puparia

  • Yaõkwa - Imagem e Memória

    ★★★

  • Suape Land

    ★★

  • Negras Vozes - Tempos de Alakan

    ★★½

  • On one side of the Atlantic

    ★★½

  • Headwaters

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

  • Strange Lambada

  • Mank

    ★★½

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Rogue City

    ★★★

  • October Rumbles

    ★★★½

  • videomemoria

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★½

  • #eagoraoque

    ★★½

  • Tentehar: Sensitive Architecture

    ★★½

  • Valentina

    ★★★

  • Chico Rei Among Us

    ★★★

  • Mulher Oceano

    ★★★

  • Glauber, Claro

    ★★½

  • The Book of Delights

  • War

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • What Happened to Crow 64?

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Race Antenna

    ★★½

  • Soul

    ★★½

  • Zappa

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Run

    ★★★

  • Southern Sorceresses

    ★★

  • Untitled

    ★★★

  • On Paradise Road

    ★★★

  • Ana

    ★★★

  • Red Post on Escher Street

    ★★½

  • The Pleasure of Killing Bugs

  • Poilean

    ★★★

  • Rodson ou (Onde o Sol Não Tem Dó)

    ½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • Glimpses from a Visit to Orkney in Summer 1995

    ★★★½

  • There must be some kind of way out of here

    ★★★½