• Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Athlete A

    ★★★★

  • The Rental

    ★★½

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • The High Note

    ★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★★

  • Trial by Media

    ★★★½

  • Valley Girl

    ★★★★★

  • Hollywood

    ★★★★

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★

  • Murder to Mercy: The Cyntoia Brown Story

    ★★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • Mrs. America

    ★★★★

  • Waiting

    ★★★

  • How to Fix a Drug Scandal

    ★★★★

  • Unorthodox

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • My Salinger Year

    ★★★★

  • The Night Clerk

    ★★

  • Emma.

    ★★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Ted Bundy: Falling for a Killer

    ★★★★½

  • Lost Girls

    ★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Feels Good Man

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • The Nowhere Inn

    ★★★

  • On the Record

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Shirley

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Zola

    ★★★★½

  • Miss Juneteenth

    ★★★★

  • Black Bear

    ★★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★★

  • Wake Up

    ★★★★

  • Time

    ★★★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★½

  • Miss Americana

    ★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Bombshell

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Adore You

    ★★★★½

  • Black Christmas

    ★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★★

  • Charlie's Angels

    ★½

  • Lady and the Tramp

    ★★★½

  • Last Christmas

    ★★★★

  • Let It Snow

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Mrs. Fletcher

    ★★★★

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • Unbelievable

    ★★★★½

  • Jungleland

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★½

  • Bad Education

    ★★★★½

  • Endings, Beginnings

    ★★½

  • How to Build a Girl

    ★★★