lola gumball has logged 18 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Titane

Titane

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Raw

Raw

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
帮我看看

帮我看看

2021
×
★★★★
Edit this entry  
26
Vigil

Vigil

2021
×
Read the review Edit this entry  
20
Drag Me to Hell

Drag Me to Hell

2009
×
★★★
Edit this entry  
19
Fear of Rain

Fear of Rain

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Hostel: Part III

Hostel: Part III

2011
×
Read the review Edit this entry  
15
Berberian Sound Studio

Berberian Sound Studio

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
Read the review Edit this entry  
08
It Came from Below

It Came from Below

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Death Drop Gorgeous

Death Drop Gorgeous

2020
×
Read the review Edit this entry  
05
Slaughter High

Slaughter High

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Youth in Revolt

Youth in Revolt

2009
×
★★½
Edit this entry  
05
The Bonfire of the Vanities

The Bonfire of the Vanities

1990
×
★★
Edit this entry  
03
Scary Movie 3

Scary Movie 3

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Juno

Juno

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Deep Red

Deep Red

1975
×
★★★½
Read the review Edit this entry