• Twenty Something

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Seaspiracy

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Us Again

    ★★★★

  • Rivers and Roads: The Head And The Heart - Live from Pike Place Market

    ★★★★

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★★½

  • The House of Memory

    ★★★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Mum's Sweater

    ★★★★½

  • OPAL

    ★★★★★

  • A la cabeza

    ★★★★½

  • La Bestia

    ★★★★★

  • Over the Moon

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Le retour des vagues

    ★★★★

  • Umbrella

    ★★★★

  • Colza

    ★★★★½

  • Opera

    ★★★★★

  • Tie

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★½

  • The March of the Missing

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Roberto

    ★★★★

  • A Costume for Nicolas

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★★

  • Thank You for Your Teeth!

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • Homeless Home

    ★★★★

  • Memories for Sale

    ★★★½

  • Out

    ★★★★

  • The Willoughbys

    ★★★★

  • Made You Look: A True Story About Fake Art

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Yes-People

    ★★★½

  • Genius Loci

    ★★★★★

  • The League of Five

    ★★★

  • Loop

    ★★★★½

  • The Turning Point

    ★★½

  • Help Me, Please

    ★★★★½

  • Josefina

    ★★★★

  • A Devil in The Pocket

    ★★★★★

  • Klaus

    ★★★★½

  • Dalia Is Still Here

    ★★★★★

  • Ahead

    ★★★★★

  • Oasis

    ★★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Abominable

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • The Assistant

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Float

    ★★★★

  • Hair Love

    ★★★★½

  • SHOP: A Pop Opera

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • I Lost My Body

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Concrete

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★★