• Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★

  • The Curse of La Patasola

    ★½

  • Shattered

    ★½

  • The House

    ★★★★★

  • Gold

    ★★½

  • Scream

    ★★★★★

  • The Wasteland

    ★★

  • The Jack in the Box: Awakening

    ★★½

  • Solar Line

    ★★★★

  • Old Bigwigs

    ★★★

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★★★

  • Mother/Android

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Landscapers

    ★★★★★

  • Back to the Outback

    ★★★★★

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • True Story

    ★★★½

  • A House on the Bayou

    ★★½

  • The Door Lock

    ★★★★★

  • Pups Alone

    ★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • The Accursed

  • Home Sweet Home Alone

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★★★

  • The Unlikely Murderer

    ★★★

  • Finch

    ★★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Maya and the Three

    ★★★★★

  • Night Teeth

    ½

  • Dashcam

    ★½

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

  • Fear PHarm 2

    ★★★½

  • Ditched

    ½

  • Antlers

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★★

  • Robin Robin

    ★★★★★

  • Night at the Eagle Inn

  • The Harder They Fall

    ★★★★★

  • Maid

    ★★★★★

  • Black as Night

    ★★★

  • Bingo Hell

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Chestnut Man

    ★★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Camp Confidential: America's Secret Nazis

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Milk

    ★★★★★

  • Not a Slav

    ½

  • What's The Beautiful

    ½

  • Intrusion

    ★★

  • At Close Range

    ★★

  • Night Older

    ★★★

  • Pigeon's Milk

    ★★

  • The Legend of Jack and Jill

    ½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Silent Night

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • Nightbooks

    ★★★★★

  • The Influencer

    ½

  • Grandmas

    ★★★★