• Cripta III

    ★★½

  • Cripta II

    ★★★½

  • Flesh of Christ

    ★★★

  • Cinderella

    ½

  • 32/32

    ★★★★

  • Como respirar fora d'água

    ★★★

  • Light without a future

  • The Secret Diary of an Exchange Student

    ★½

  • a propus du début de la vie

  • Insensate

    ½

  • Shadows of Tomorrow

    ★★★½

  • On Top of Your Gun

    ★★★½

  • From Bakersfield to Mojave

    ★★★½

  • Febre 40º

    ★★★½

  • Bai Gosti/Eros Afogado em Lágrimas

    ★★½

  • Sombra

    ★½

  • The Third World

    ★★★½

  • Vai!

    ★★★★½

  • You Can't Put Your Arms Around a Memory

    ★★★½

  • Portrait

    ★★★★★

  • Pitaia

  • Nova Pasta, Antigo Baú

    ★★★★½

  • Neither the sun nor death can be looked at steadily

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Benning's Dream

    ★★★

  • Lua em Câncer

    ★★★★

  • Sonnez Après Minuit

    ★★½

  • perfil (ou memórias no último feriado)

  • Misty Picture

    ★★★★

  • I, John Wayne

    ★★

  • A Week Away

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • saberá me ver com vida

    ★★★

  • Um Café com Meu Avô Durval

    ★★★½

  • Introduction

    ★★★★½

  • Cripta I

    ★★★

  • Francesca da Rimini

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Double Dad

    ½

  • 2220

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Songbird

  • Godmothered

  • Printtemps

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★★½

  • Just Another Christmas

    ★★★

  • Perifericu

    ★★

  • Céu Na Terra

    ★★½

  • Operation Christmas Drop

    ★★

  • October Rumbles

    ★★★½

  • Fui Ver o Futebol

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • Os Arcanos da Loucura

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • In My Room

    ★★★★

  • Cretinália

    ★★½

  • Landschaft: Poesia Romântica

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ½

  • Kini

    ★★½

  • La Noche Desbarata mis Sombras

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Victor's Body

    ★★★½

  • All of This Is Gone

    ★★★½

  • Shunkan

    ★½

  • Der Test

    ★★★

  • Stay Inside

    ★½

  • 4lgunxs Pibxs

    ★★★

  • There Will Be No More Night

    ★★★★