BenGrayeyard has logged 21 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Zach Galifianakis: Live at the Purple Onion

Zach Galifianakis: Live at the Purple Onion

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Devil Doll

Devil Doll

1964
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Flora & Ulysses

Flora & Ulysses

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Sentinel

The Sentinel

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
CODA

CODA

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Face your Fears | Thriller shorts for Adults

Face your Fears | Thriller shorts for Adults

×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Red Dot

Red Dot

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Raising Arizona

Raising Arizona

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Creep

Creep

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The 7th Voyage of Sinbad

The 7th Voyage of Sinbad

1958
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Together Together

Together Together

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Eight for Silver

Eight for Silver

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Censor

Censor

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry