Ben has logged 14 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Fury

Fury

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
29
An Autumn Tale

An Autumn Tale

1998
×
★★★★★
Edit this entry  
26
A Summer's Tale

A Summer's Tale

1996
×
★★★★★
Edit this entry  
24
A Tale of Winter

A Tale of Winter

1992
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Devil in a Blue Dress

Devil in a Blue Dress

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Body of Lies

Body of Lies

2008
×
★★★★
Edit this entry  
23
A Tale of Springtime

A Tale of Springtime

1990
×
★★★★★
Edit this entry  
19
The Nun

The Nun

1966
×
★★★★
Edit this entry  
17
Fauna

Fauna

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Unseen Skies

Unseen Skies

2021
×
★★★★
Edit this entry  
15
Poly Styrene: I Am a Cliché

Poly Styrene: I Am a Cliché

2021
×
★★★★
Edit this entry  
07
Black Rain

Black Rain

1989
×
★★★★
Edit this entry  
03
Busting

Busting

1974
×
★★★★★
Edit this entry  
02
All Watched Over by Machines of Loving Grace

All Watched Over by Machines of Loving Grace

2011
×
★★★★★
Edit this entry