• Battleground Melbourne

    ½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Black Friday

    ★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Eternals

    ★★★★½

  • Night Teeth

    ★★★½

  • My Cherry Pie

    ★★★½

  • Wyrmwood: Apocalypse

    ★★½

  • The Manor

    ★★★

  • Madres

    ★★★½

  • Escape the Undertaker

    ★★½

  • Bingo Hell

    ★★★

  • Black as Night

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Sweet Mary, Where Did You Go?

    ★½

  • Night of the Animated Dead

    ★½

  • Fever Dream

    ★★★

  • The Bones

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Burning

    ★★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Tales of a Fifth Grade Robin Hood

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★½

  • Brain Freeze

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Blue Bayou

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★½

  • The Medium

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Stuffings

    ★★★

  • Agnes

    ★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • Lisey's Story

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Ascendant

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • The Seventh Day

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Assault on VA-33

    ★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½