• Easy A

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Waves

    ★★★★½

  • The Hangover

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★

  • I Know What You Did Last Summer

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • The Matrix Revolutions

    ★★

  • The Matrix Reloaded

    ★★★½

  • The Shining

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Legally Blonde 2: Red, White & Blonde

    ★★★

  • Legally Blonde

    ★★★★

  • Prisoners

    ★★★★