• Red Notice

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Vigil

    ★★★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Sweet Girl

    ★★★

  • Beckett

    ★★★½

  • Aftermath

    ★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • Demonic

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • The Ghosts of Borley Rectory

    ½

  • Awake

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Cerebrum

  • Eye Without a Face

    ★★★

  • Chernobyl: Abyss

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Cherry

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★★

  • Silk Road

    ★★★½

  • Palmer

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • It's a Sin

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Ripper

    ★★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • Horizon Line

    ★★★½

  • Skylines

    ★★★

  • The Amityville Harvest

    ½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★★

  • Alone

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Black Box

    ★★★

  • Death of Me

    ★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★★

  • No Man's Land

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Des

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Come True

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Project Power

    ★★★½

  • Host

    ★★★

  • Greenland

    ★★★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★★½

  • The Big Ugly

    ★★½

  • Unhinged

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★½