• Loveland

  • On the Trail of UFOs: Dark Sky

    ★★½

  • The Nest

    ★★½

  • Blood Born

    ★★

  • Skinwalker

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Nebulous Dark

  • Hatched

    ★★

  • Marathon

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Unchained

  • 1st Year Checking

    ★★

  • Woe

    ★★★

  • Stellanomicon: Future Fear

    ★★

  • Blackstock Boneyard

    ★★

  • Exhibition on Screen: Sunflowers

    ★★★

  • We All Think We're Special

  • Plan B

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • The Dark Hobby

    ★★½

  • The Other Side of the Ring

    ★★

  • Cruella

    ★★½

  • Antidote

    ★★

  • Wrong Place, Wrong Time

    ★★

  • Cerebrum

    ★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Pipeline

    ★★

  • Forget Everything and Run

    ★★½

  • 86 Melrose Avenue

    ★★

  • Ape Canyon

    ★★½

  • The Penthouse

    ★★

  • The Inheritance

  • Finding Ophelia

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Sam & Mattie Make A Zombie Movie

    ★★★½

  • Dawn of the Beast

  • Last Call: The Shutdown of NYC Bars

    ★★

  • Downeast

    ★★½

  • The Unholy

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Donny's Bar Mitzvah

    ★★½

  • Todd

    ★★

  • Drive All Night

  • Sound of Violence

    ★★★½

  • Nest of Vampires

    ★★

  • Know Fear

    ★½

  • Dolphin Island

    ★★

  • Sharks of the Corn

  • Donna: Stronger Than Pretty

    ★★½

  • RAGE

  • Dead Air

  • Digging to Death

    ★★★

  • Death Trip

    ★★

  • Alice Fades Away

  • Man Under Table

    ★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ½

  • Fear of Rain

    ★★★

  • Willy's Wonderland

  • Bullied

    ★★½

  • Paradise Cove

    ★½

  • Sensation

    ★½

  • Bad Girls

    ★★★★

  • The Legend of Fall Creek

    ★★

  • HellKat

    ★★

  • Hollywood.Con

    ★★

  • Haymaker

    ★★½

  • Censor

    ★★★★

  • The Little Things

    ★½

  • The AGFA Horror Trailer Show: VideoRage

    ★★★★★

  • Agent Revelation

    ★★½

  • Mean Man: The Story of Chris Holmes

    ★★★

  • The Rise of Sir Longbottom

    ★½