maddy 🧚‍♀️ has logged 14 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Craft: Legacy

The Craft: Legacy

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★½
Edit this entry  
25
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
★½
Edit this entry  
25
The Craft

The Craft

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Atonement

Atonement

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Fallen Angels

Fallen Angels

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Chef

Chef

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Spy Kids

Spy Kids

2001
×
★★
Edit this entry  
07
A Whisker Away

A Whisker Away

2020
×
★★½
Edit this entry  
06
Moxie

Moxie

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry