bananboks has logged 14 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
09
The Descent

The Descent

2005
×
★★★★
Edit this entry  
09
Cam

Cam

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Cabin in the Woods

The Cabin in the Woods

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Babadook

The Babadook

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Autopsy of Jane Doe

The Autopsy of Jane Doe

2016
×
Read the review Edit this entry  
04
Audition

Audition

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Single White Female

Single White Female

1992
×
★★★
Edit this entry  
04
The Tenant

The Tenant

1976
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Funny Games

Funny Games

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry