• Midsommar

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Suspiria

    ★★★

  • Cam

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • The Autopsy of Jane Doe

  • The Babadook

    ★★★

  • The Cabin in the Woods

    ★★★

  • The House of the Devil

    ★★★★

  • The Descent

    ★★★★

  • House of the Dead

    ★★

  • Audition

    ★★★★

  • Funny Games

    ★★★★★

  • Single White Female

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • The Tenant

    ★★★★★