Bailey has logged 11 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Zola

Zola

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Luca

Luca

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Cruella

Cruella

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Barb and Star Go to Vista Del Mar

Barb and Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Monster-in-Law

Monster-in-Law

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
And Then We Danced

And Then We Danced

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry