• The French Dispatch

    ½

  • Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

    ★½

  • xXx: Return of Xander Cage

    ★★★★

  • xXx

    ★★

  • xXx: State of the Union

    ½

  • Eighth Grade

    ★½

  • Prisoners

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★½

  • Akira

    ★★★★

  • Do the Right Thing

    ★★★★★

  • Atman

    ★★★

  • F9

    ★★★★★

  • Casablanca

    ★★★

  • Ocean's Eight

  • Galaxy Quest

    ★★★½

  • The Princess Bride

    ★★★★★

  • The Godfather: Part II

    ★★★

  • The Godfather

    ★★★★