• Perfect Blue

    ★★★½

  • Black Mirror: Fifteen Million Merits

    ★★★

  • Whiplash

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★½

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★½

  • Amadeus

    ★★★★

  • Cam

  • The 40 Year Old Virgin

    ★★★

  • Hot Rod

    ★★½

  • The Kindergarten Teacher

    ★★

  • The Boy Next Door

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★