• Good Boys

    ★★½

  • Extra Ordinary

    ★★

  • Long Shot

    ★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★

  • The Lodge

    ★★★

  • The Farewell

    ★★★½

  • Honey Boy

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★★

  • Sebastian Maniscalco: Stay Hungry

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Vice

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Instant Family

    ★★★

  • Bird Box

    ★★½

  • The Grinch

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Overlord

    ★★

  • Green Book

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★½

  • Ben Is Back

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★

  • Widows

    ★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★½

  • The Hate U Give

    ★★★

  • Greta

    ★★½

  • Boy Erased

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★½

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★½

  • Cam

  • Calibre

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Tag

    ★★

  • Burning

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Fahrenheit 451

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Truth or Dare

    ★½

  • Ricky Gervais: Humanity

    ★★★½

  • Thunder Road

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • Upgrade

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★

  • Red Sparrow

    ★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Tully

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • The Kindergarten Teacher

    ★★

  • Searching

    ★★★

  • Dave Chappelle: Equanimity

    ★★★★

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★½

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★★

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★

  • Wonder

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★

  • Coco

    ★★★½

  • Creep 2

    ★★★

  • Gerald's Game

    ★★½

  • Molly's Game

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★

  • It

    ★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★½

  • Lean on Pete

    ★★★