• Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Clerk

    ★★½

  • Jakob's Wife

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • TINA

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Together Together

    ★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★

  • John and the Hole

    ★★

  • Palmer

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • Censor

    ★★½

  • The Little Things

  • The Ultimate Playlist of Noise

    ★★½

  • The Dry

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★½

  • Riders of Justice

    ★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★½

  • Bruce Springsteen's Letter to You

    ★★½

  • Shithouse

    ★★★½

  • French Exit

    ★★

  • Flashback

    ★★

  • Joe Bell

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Cut Throat City

    ★★

  • Host

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Trip to Greece

    ★★½

  • Mogul Mowgli

    ★★½

  • The Father

    ★★★★

  • The Killing of Two Lovers

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Zola

    ★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • Boys State

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 6 Underground

  • Primal

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★

  • The Irishman

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Saint Maud

    ★★★

  • Synchronic

    ★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Joker

    ★★

  • Waves

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Crawl

    ★★★★

  • The Lion King

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Child's Play

    ★½

  • Midsommar

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Liam Gallagher: As It Was

    ★★½

  • Satanic Panic

    ★★