• Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • Red Notice

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

  • No Time to Die

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★½

  • Listening to Kenny G

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★

  • Malignant

    ★★★½

  • He's All That

    ★★

  • Candyman

    ★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Superhost

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • The Kissing Booth 3

    ★½

  • Demonic

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Jolt

    ★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Titane

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • The Ice Road

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Chris Gethard: Half My Life

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Separation

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★½

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★½

  • Boss Level

    ★★

  • Shook

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • Censor

    ★★½

  • The Little Things

    ★★