• House of Gucci

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★

  • A Man Named Scott

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • Antlers

    ★½

  • Maid

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • The Beta Test

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Thunder Force

    ★½

  • North Hollywood

    ★★

  • Voyagers

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Take a Break Before You Hurt Your Eyes

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★½

  • The Last Cruise

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • Boss Level

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • In the Earth

    ★★½

  • CODA

    ★★★★½

  • Censor

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • The White Tiger

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • The Prom

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • OPAL

    ★★★★★

  • Come Play

    ★½