• Clifford the Big Red Dog

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

  • The Card Counter

    ★★★★

  • He's All That

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jolt

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Misfits

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Motion Detected

  • Cherry

  • Willy's Wonderland

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★

  • Malcolm & Marie

  • Wonder Woman 1984

  • The Prom

  • Two Distant Strangers

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Fatman

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Run Hide Fight

  • Beckman

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • Project Power

  • Unhinged

    ★★★

  • Irresistible

  • The History of the Seattle Mariners

  • Mulan

  • Spenser Confidential

  • Bloodshot

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Zola

    ★★★

  • Assassin 33 A.D.

  • Spree

    ★★★

  • Goldman v Silverman

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Cats

  • 6 Underground

    ★★★

  • Little Women

    ★★★

  • Dark Waters

    ★★★

  • The Fall

  • Watchmen

    ★★

  • Eli

    ★★

  • Code 8

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Miner's Mountain

  • Joker

    ★★★

  • The Fanatic

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • 1BR

  • A.M.I.

  • Anima

  • Child's Play

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Verotika

  • Recovery

    ★★

  • Ma

    ★★

  • Avengement

    ★★★

  • Assimilate

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★