• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Death to 2021

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Mariah's Christmas: The Magic Continues

    ★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Antlers

    ★★½

  • Robin Robin

    ★★★★

  • Injustice

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★

  • The Village Bride

    ★★★½

  • The Twins

    ★★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★½

  • The Duel

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Schumacher

    ★★★★

  • Kate

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Copshop

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Homefront

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Vivo

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • America: The Motion Picture

    ★★½

  • Wolfgang

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Der Boandlkramer und die ewige Liebe

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★