• Ron's Gone Wrong

  • The Addams Family 2

    ★½

  • The Loud House Movie

    ★★★★

  • Vivo

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • America: The Motion Picture

    ★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Spirit Untamed

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Wish Dragon

    ★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Over the Moon

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • Scoob!

    ★★

  • The Willoughbys

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★½

  • Spies in Disguise

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • Arctic Dogs

  • The Addams Family

    ★★½

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★★½

  • Abominable

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Playmobil: The Movie

    ★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★

  • UglyDolls

    ★★½

  • Missing Link

    ★★★★

  • Wonder Park

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Grinch

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★½

  • Smallfoot

    ★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Sgt. Stubby: An American Hero

    ★★★

  • Sherlock Gnomes

    ★★

  • Duck Duck Goose

    ½

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Early Man

    ★★★★

  • Norm of the North: Keys to the Kingdom

    ½

  • The Star

    ★★½

  • Ferdinand

    ★★★★

  • Gnome Alone

  • Coco

    ★★★★★

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★

  • The Nut Job 2: Nutty by Nature

    ★★

  • The Emoji Movie

    ½

  • Despicable Me 3

    ★★★

  • Animal Crackers

    ★★

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★★

  • Cars 3

    ★★★½

  • Smurfs: The Lost Village

    ★★½

  • The Boss Baby

    ★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★½

  • Ballerina

    ★★½

  • Trolls

    ★★

  • Storks

    ★★★½

  • Sing

    ★★★★½