• Lou

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • The Boss Baby

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • Landline

    ★★½

  • Surf's Up 2: WaveMania

  • CHiPS

  • Monster Trucks

  • Pigeon Toady's Guide to Your New Baby

  • A Frozen Christmas

    ½

  • Moana

    ★★★★½

  • Infinity Train

  • The Funny Life of Pets

    ½

  • Ballerina

    ★★½

  • Scrat: Spaced Out

  • Trolls

    ★★★

  • Maximum Ride

    ½

  • The Master: A LEGO Ninjago Short

  • Storks

    ★★★★

  • Sing

    ★★★½

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★★

  • Rock Dog

    ★★½

  • Ice Age: Collision Course

    ★★

  • Inner Workings

  • Mower Minions

  • The Secret Life of Pets

    ★★★

  • Piper

  • Finding Dory

    ★★★½

  • My Life as a Zucchini

    ★★★½

  • Dust Buddies

  • The Angry Birds Movie

    ★★½

  • Spark: A Space Tail

    ★½

  • Ratchet & Clank

    ★★½

  • The Jungle Book

    ★★★½

  • Ice Age: The Great Egg-Scapade

  • Sausage Party

    ★★½

  • Keanu

    ★★★

  • Zootopia

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★½

  • Robinson Crusoe

    ★½

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★★½

  • Norm of the North

  • A Grand Night In: The Story of Aardman

  • Open Season: Scared Silly

    ½

  • Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

    ★½

  • The Night Before

    ★★★

  • The Good Dinosaur

    ★★★½

  • Riley's First Date?

  • Cosmic Scrat-tastrophe

  • The Peanuts Movie

    ★★★½

  • Sanjay's Super Team

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★

  • Competition

  • Regular Show: The Movie

    ★★★½

  • Smosh: The Movie

    ½

  • Ted 2

    ★★★

  • Minions

    ★★½

  • Inside Out

    ★★★★½

  • Jurassic World

    ★★½

  • The Little Prince

    ★★★½

  • Tomorrowland

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • Paul Blart: Mall Cop 2

    ½

  • Horsin' Around

    ★★★★½

  • Furious 7

    ★★½

  • Get Hard

    ★★

  • Ooops! Noah is Gone...

    ★½

  • Home

    ★★½

  • The Flintstones & WWE: Stone Age SmackDown!