Andre de Nervaux has logged 10 entries for films rated ★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
MVP 2: Most Vertical Primate

MVP 2: Most Vertical Primate

2001
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
The Cat in the Hat

The Cat in the Hat

2003
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Step Up All In

Step Up All In

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
I Want To Live In The Zoo

I Want To Live In The Zoo

2017
×
★½
Edit this entry  
16
Forgive

Forgive

×
★½
Edit this entry  
26
American Pie Presents: The Book of Love

American Pie Presents: The Book of Love

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
The Human Centipede 2 (Full Sequence)

The Human Centipede 2 (Full Sequence)

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Dune

Dune

1984
×
★½
Read the review Edit this entry