• Save Ralph

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Issam

  • News of the World

    ★★★

  • Memory

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Deception

  • The Book of Sun

  • Greyhound

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • Atheism

  • Insomnia

  • Escape From Pretoria

    ★★★★

  • 365 Days

  • The Present

  • The Father

    ★★★★

  • Minari

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • The Irishman: In Conversation

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Dachra

  • Green Book

    ★★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

  • Skyscraper

  • Capernaum

    ★★★★★

  • Deadpool 2

  • Rampage

  • KORSA

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • 303

  • Fauve

  • Maze Runner: The Death Cure

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Paddington 2

  • Papillon

    ★★★★

  • It

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • The Fate of the Furious

  • Baby Driver

  • Sully

  • Mechanic: Resurrection

  • Boyka: Undisputed IV

  • Don't Breathe

  • Deadpool

  • إيما

  • The Revenant

    ★★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★★

  • The Martian

  • Maze Runner: The Scorch Trials

  • Much Loved

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Furious 7

  • Al Farrouj

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

  • Paddington

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Happy New Year

  • John Wick

  • Fury

    ★★★★★

  • The Maze Runner

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★★★

  • 22 Jump Street

  • Need for Speed