• Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • The Summit of the Gods

    ★★★★½

  • America: The Motion Picture

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Spirit Untamed

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★

  • Cryptozoo

    ★★★★

  • Wish Dragon

    ★★½

  • Burrow

    ★★★

  • Earwig and the Witch

    ★½

  • Over the Moon

    ★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★½

  • Fearless

  • The Larva Island Movie

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Out

    ★★★★

  • Scoob!

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Altered Carbon: Resleeved

    ★½

  • Onward

    ★★★

  • Loop

  • Wind

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • Frozen II

  • Klaus

    ★★★½

  • Arctic Dogs

    ½

  • The Addams Family

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★

  • Abominable

    ★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★

  • Hair Love

  • Ne Zha

    ★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★½

  • Weathering with You

    ★★½

  • The Lion King

    ½

  • Memorable

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Playmobil: The Movie

    ½

  • Away

    ★★★★★

  • Children of the Sea

    ★★★

  • I Lost My Body

    ★★★★★

  • Promare

    ★★★½

  • UglyDolls

    ½

  • Missing Link

    ★★★

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ½

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★½

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★★

  • Wonder Park

    ★★

  • Salma's Big Wish

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Kitbull

  • The Queen's Corgi

    ½