ana has logged 16 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Tattoo

Tattoo

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Jules and Jim

Jules and Jim

1962
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Kicking and Screaming

Kicking and Screaming

1995
×
★★½
Edit this entry  
21
Mike's New Car

Mike's New Car

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Kitbull

Kitbull

2019
×
★★★★
Edit this entry  
19
Breakfast at Tiffany's

Breakfast at Tiffany's

1961
×
★★★
Edit this entry  
18
Reflexões de um Liquidificador

Reflexões de um Liquidificador

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Annie Hall

Annie Hall

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Onward

Onward

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Edit this entry  
12
The Sunshine Makers

The Sunshine Makers

2015
×
★★★½
Edit this entry  
08
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★½
Edit this entry  
07
O Sanduíche

O Sanduíche

2000
×
★★★½
Edit this entry  
07
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★
Edit this entry  
06
Clue

Clue

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry