• The Guilty

    ★★★★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • Yes Day

    ★★★

  • A Stand Worthy of Men

    ★★★★

  • Ghost In Transit

    ★★

  • Holidate

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Run

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★★

  • The Willoughbys

    ★★★★

  • Love Wedding Repeat

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Lost Girls

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • A Fall from Grace

    ★★★★★

  • 18 Presents

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Last Christmas

    ★★★★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • Twin Murders: The Silence of the White City

    ★★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★★

  • The Sky Is Pink

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Fractured

    ★★★★

  • My Mother

    ★★★★

  • Furie

    ★★

  • Live Twice, Love Once

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Mohamed Hussein

    ★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Shaft

    ★★★

  • Ready to Mingle

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★

  • The Perfect Date

    ★★★

  • Breakthrough

    ★★★

  • Despite Everything

    ★★

  • The Aftermath

    ★★★★

  • Furie

    ★★★

  • Love Story

    ★★★

  • Elisa & Marcela

    ★★★★

  • Cold Pursuit

    ★★★

  • We Die Young

    ★★★★

  • Official Secrets

    ★★★★

  • Wounds

  • Serenity

    ★★★

  • Polaroid

  • The Dude in Me

    ★★★★

  • The Guest

    ★★★★

  • 122

    ★★

  • Elephants

    ★★★

  • Mirage

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★★

  • On the Basis of Sex

    ★★★★

  • Christmas with a View

    ★★★★

  • Badhaai Ho

    ★★★★

  • Then Came You

    ★★★★

  • House of Hummingbird

    ★★★★

  • An Affair

    ★★★

  • Nappily Ever After

    ★★★★★

  • Hotel Mumbai

    ★★★★★

  • The Day I Lost My Shadow

    ★★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★★

  • Roma

    ★★★★

  • The Suit

    ★★★★

  • Diamond Dust

    ★★★★

  • Destination Wedding

    ★★★★