• Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★

  • Furious 7

    ★★★★

  • Fast & Furious 6

    ★★★

  • Django Unchained

    ★★★★½

  • Cars 2

    ★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★½

  • Fast & Furious

    ★★★

  • Hot Fuzz

    ★★★★

  • The Fast and the Furious: Tokyo Drift

    ★★★

  • Cars

    ★★★★★

  • The Fast and the Furious

    ★★★★