• Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★

  • Caroline Flack: Her Life and Death

    ★★★

  • Flora & Ulysses

    ★★

  • My Mum Tracy Beaker

    ★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Doctor Who: Revolution of the Daleks

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • Cinderella: A Comic Relief Pantomime for Christmas

    ★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

    ★★

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

    ★★

  • Godmothered

    ★★★

  • The Prom

    ★½

  • The Disney Holiday Singalong

    ★★½

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • A Christmas Gift from Bob

    ★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★

  • Horizon Line

    ★★★★

  • Holidate

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★

  • All My Life

    ★★★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Over the Moon

    ★★★

  • Soul

    ★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★

  • Cats & Dogs 3: Paws Unite

    ★★

  • Ammonite

    ★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★

  • #UNFIT: The Psychology of Donald Trump

    ★★★

  • Chadwick Boseman: A Tribute for a King

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Work It

    ★★

  • Desperados

    ★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Feel the Beat

    ★★★

  • Artemis Fowl

    ★★

  • The High Note

    ★★★

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★

  • Scoob!

    ★★★

  • The Willoughbys

    ★★

  • The Disney Family Singalong

    ★★★

  • The Main Event

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Misbehaviour

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Mulan

    ★★★

  • Bloodshot

  • The Roads Not Taken

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ★★½

  • The Photograph

    ★★★

  • The Call of the Wild

    ★★

  • Emma.

  • Fantasy Island

    ★★★

  • Dreambuilders

    ★★

  • Disclosure

    ★★★

  • The Rhythm Section

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★