• The Laws of the Border

    ★★★★★

  • Midnight Mass

    ★★

  • Demonic

    ★★½

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Oxygen

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Brother's Keeper

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Below Zero

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • WandaVision

  • News of the World

    ★★

  • The Midnight Sky

  • The Beast

    ★★★

  • Historias lamentables

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★

  • Rogue City

    ★★★

  • The Stronghold

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Flashback

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Ane Is Missing

    ★★★

  • Coven

    ★★★½

  • Violation

    ★★★

  • Bruised

    ★★★

  • Another Round

    ★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Quo vadis, Aida?

    ★★★★½

  • Unknown Origins

    ★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Breeder

    ★★½

  • Lost Bullet

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Arkansas

    ★★

  • Earth and Blood

    ★★★

  • The Invisible Line

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Fried Barry

    ★★★★★

  • Devs

    ★★★★★

  • The Hater

    ★★★½

  • Schoolgirls

    ★★½

  • Adú

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • The Outsider

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Infidel

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Savage

    ★★★

  • El crack cero

    ★★★½

  • Wild Session

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • VFW

    ★★★

  • Amigo

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Eye for an Eye

    ★★★½

  • The Assistant

    ★★

  • Only the Animals

    ★★★★