• The Last Duel

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Gnomeo & Juliet

    ★★★½

  • Old

    ★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • A Christmas Carol

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • The Green Hornet

    ★★½

  • Good Bye Lenin!

    ★★★★★

  • How the Grinch Stole Christmas

    ★★★

  • Hazbin Hotel

    ★★★