• Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • The Babysitter

    ★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Arrival

    ★★★½

  • Suicide Squad

    ★★

  • Nerve

    ★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Zoolander 2

    ★★½

  • The Revenant

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • The Martian

    ★★★½

  • Inside Out

    ★★★

  • Entourage

    ★★★½

  • Tomorrowland

    ★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • Chappie

    ★★★½

  • Ex Machina

    ★★★★½

  • Interstellar

    ★★★★½

  • John Wick

    ★★★★

  • Fury

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★½

  • Edge of Tomorrow

    ★★★

  • Godzilla

    ★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★½

  • RoboCop

    ★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★

  • Ender's Game

    ★★★

  • Her

    ★★★★

  • Captain Phillips

    ★★★½

  • Riddick

    ★★

  • Rush

    ★★★★

  • Elysium

    ★★½

  • Pacific Rim

    ★★★★

  • World War Z

    ★★½

  • Oblivion

    ★★

  • Django Unchained

    ★★★★

  • Life of Pi

    ★★★★

  • Lincoln

    ★★★

  • Argo

    ★★★★

  • Looper

    ★★★½

  • Prometheus

    ★★

  • Men in Black 3

    ★★★

  • The Hunger Games

    ★★★

  • Green Lantern

    ★★½

  • Skyline

  • Star Trek

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★★★½

  • Futurama: Bender's Big Score

    ★★★★★

  • Apocalypto

    ★★★★

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★

  • Blade Runner

    ★★★★½