• The Scheme

    ★★½

  • The Pain of Others

    ★★

  • Human Capital

    ★★

  • Judy & Punch

    ★★½

  • The Turning

  • Vivarium

    ★★

  • The Whistlers

    ★★½

  • Kill Chain: The Cyber War on America's Elections

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Swallow

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Underwater

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Recorder: The Marion Stokes Project

    ★★

  • American Son

    ★★

  • Clemency

    ★★

  • The Platform

    ★★

  • Lost Girls

    ★½