Sinan has logged 12 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Sweet Smell of Success

Sweet Smell of Success

1957
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Baccano!

Baccano!

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Rififi

Rififi

1955
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Texhnolyze

Texhnolyze

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Berserk

Berserk

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Nichijou: My Ordinary Life

Nichijou: My Ordinary Life

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
TRIGUN

TRIGUN

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Ping Pong the Animation

Ping Pong the Animation

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Tampopo

Tampopo

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Mystery Train

Mystery Train

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Sonic the Hedgehog: The Movie

Sonic the Hedgehog: The Movie

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Dragonball Evolution

Dragonball Evolution

2009
×
★½
Read the review Edit this entry