AJ has logged 32 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
On the Basis of Sex

On the Basis of Sex

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Me and You and Everyone We Know

Me and You and Everyone We Know

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Kajillionaire

Kajillionaire

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Akira

Akira

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Broken Hearts Gallery

The Broken Hearts Gallery

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Bridesmaids

Bridesmaids

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
On the Basis of Sex

On the Basis of Sex

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
West Side Story

West Side Story

2021
×
Read the review Edit this entry  
17
The Assistant

The Assistant

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Freaky

Freaky

2020
×
Read the review Edit this entry  
16
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Sebastian Maniscalco: Stay Hungry

Sebastian Maniscalco: Stay Hungry

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Villains

Villains

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Treasure Planet

The Treasure Planet

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Feels Good Man

Feels Good Man

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Chemical Hearts

Chemical Hearts

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Dune

Dune

2021
×
Read the review Edit this entry  
09
Happy Happy Joy Joy: The Ren & Stimpy Story

Happy Happy Joy Joy: The Ren & Stimpy Story

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Tenet

Tenet

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Mulan

Mulan

2020
×
Read the review Edit this entry  
03
The Personal History of David Copperfield

The Personal History of David Copperfield

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
She Dies Tomorrow

She Dies Tomorrow

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry