• Alexander Nevsky

    ★★★

  • That Darn Cat

    ★★★

  • Cinderella

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Snakes on a Plane

    ★★½

  • A Hard Day's Night

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • A Day at the Races

    ★★★★

  • Mrs. Doubtfire

    ★★★½

  • You'll Find Out

    ★★½

  • Children of Paradise

    ★★★

  • Safety Last!

    ★★★★

  • The Big Year

    ★★★

  • Come to Daddy

    ★★★½