• I Am Here....Now

    ★★★★½

  • Irreversible

    ★★★★★

  • The Souvenir Part II

    ★★★★½

  • Magnolia

    ★★★

  • Punch-Drunk Love

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Fateful Findings

    ★★★★★

  • Woman in the Dunes

    ★★★★★

  • Barbie in The 12 Dancing Princesses

    ★½

  • Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore

    ★½

  • Monster Trucks

  • Hoodwinked Too! Hood VS. Evil

    ★½

  • Santa Buddies

  • Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

  • Mama

  • Saw

  • Family Guy Presents: Something, Something, Something, Dark Side

  • Family Guy Presents: It's a Trap!