• Pig

    ★★★★½

  • Manhunter

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Paprika

    ★★★★★

  • 21 Jump Street

    ★★★½

  • Jupiter Ascending

    ★★★★

  • Asparagus

    ★★★½

  • Step Brothers

    ★★★★★

  • Cecil B. Demented

    ★★

  • Broadcast News

    ★★★★½

  • Speed Racer

    ★★★½

  • Anaconda

    ★★★

  • Predator

    ★★★★★

  • Black Dynamite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Ronin

    ★★★½

  • Assault on Precinct 13

    ★★★★

  • Shutter Island

    ★★★