• Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Pig

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★

  • Host

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Underwater

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 1917

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Parasite

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Bacurau

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • Us

    ★★★

  • Dumbo

    ★★

  • Glass

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Leprechaun Returns

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • Ghost Killers vs. Bloody Mary

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Second Act

  • Cucuy: The Boogeyman

  • Green Book

    ★★★

  • The Nun

    ★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • Roma

    ★★★

  • Christopher Robin

    ★★★

  • Bleach

    ★★

  • Flavors of Youth

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★

  • Paul, Apostle of Christ

  • Pacific Rim: Uprising

  • Ready Player One

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • I Can Only Imagine

    ★★

  • Annihilation

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★

  • Leave No Trace

    ★★★★★

  • Mandy

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Godzilla: Planet of the Monsters

  • Wonder

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★

  • It

    ★★★

  • Temple

  • Dunkirk

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★