• Eternals

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Clouds

  • Run

    ★★½

  • Work It

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Dolittle

  • Little Women

  • Charlie's Angels

    ★★★★

  • Frozen II

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • Descendants 3

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Malibu Rescue

  • Aladdin

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • After

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★

  • Dumplin'

  • Ralph Breaks the Internet

  • The Favourite

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

  • The Spy Who Dumped Me

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • The Kissing Booth

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Midnight Sun

  • Red Sparrow

    ★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Early Man

  • Searching

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★★

  • The Greatest Showman

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Paddington 2

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • A Bad Moms Christmas

  • Descendants 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Despicable Me 3

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • The Boss Baby

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • Passengers

    ★★★½

  • Moana

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Trolls

  • Sing

  • La La Land

    ★★★★★

  • Bad Moms

    ★★★½

  • Jessica Darling's It List

  • The Secret Life of Pets

  • Finding Dory

  • Now You See Me 2

    ★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Zootopia