• The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Men Who Stare at Goats

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Bruised

    ★★½

  • Fauci

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Nash Bridges

    ★★★

  • Green Lantern: Emerald Knights

    ★★★

  • The Humans

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Mirror

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Becoming Cousteau

    ★★★★

  • Looks That Kill

    ★★★

  • Ride the Eagle

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½