Aaron has logged 1,548 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Fay Grim

Fay Grim

2006
×
★★★
Edit this entry  
31
Downrange

Downrange

2017
×
★★★
Edit this entry  
30
Spree

Spree

2020
×
★★★
Edit this entry  
30
The War with Grandpa

The War with Grandpa

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Found Footage 3D

Found Footage 3D

2016
×
★★½
Edit this entry  
29
Honest Thief

Honest Thief

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Tin Cup

Tin Cup

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
A Teacher

A Teacher

2020
×
★★★½
Edit this entry  
29
Porno

Porno

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Made in Italy

Made in Italy

2020
×
★★★½
Edit this entry  
28
We Can Be Heroes

We Can Be Heroes

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
8

8

2019
×
★★★
Edit this entry  
27
Hope Gap

Hope Gap

2019
×
★★★½
Edit this entry  
27
Splice

Splice

2009
×
★★★½
Edit this entry  
27
Warrior

Warrior

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Answer Man

The Answer Man

2009
×
★★★
Edit this entry  
26
Blackbird

Blackbird

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Devil Has a Name

The Devil Has a Name

2019
×
★★½
Edit this entry  
26
The Craft: Legacy

The Craft: Legacy

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Kinetta

Kinetta

2005
×
★★½
Edit this entry  
25
Heart, Baby!

Heart, Baby!

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
High Plains Drifter

High Plains Drifter

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
A Most Wanted Man

A Most Wanted Man

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Soul

Soul

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Extra Man

The Extra Man

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Apocalypse Now Now

Apocalypse Now Now

2017
×
Edit this entry  
24
For All Mankind

For All Mankind

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
A Creepshow Holiday Special

A Creepshow Holiday Special

2020
×
★★★
Edit this entry  
23
State and Main

State and Main

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Midnight Sky

The Midnight Sky

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Alone

Alone

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★½
Edit this entry  
22
Kajillionaire

Kajillionaire

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Redbelt

Redbelt

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Bull Durham

Bull Durham

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Running on Empty

Running on Empty

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Young Girls of Rochefort

The Young Girls of Rochefort

1967
×
★★★½
Edit this entry  
21
Sukiyaki Western Django

Sukiyaki Western Django

2007
×
★★½
Edit this entry  
21
Lone Wolf and Cub: White Heaven in Hell

Lone Wolf and Cub: White Heaven in Hell

1974
×
★★★★
Edit this entry  
21
Lone Wolf and Cub: Baby Cart in the Land of Demons

Lone Wolf and Cub: Baby Cart in the Land of Demons

1973
×
★★★★
Edit this entry  
20
Dead Man's Shoes

Dead Man's Shoes

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Lone Wolf and Cub: Baby Cart in Peril

Lone Wolf and Cub: Baby Cart in Peril

1972
×
★★★★
Edit this entry  
20
Lone Wolf and Cub: Baby Cart to Hades

Lone Wolf and Cub: Baby Cart to Hades

1972
×
★★★★
Edit this entry  
20
Superman vs. The Elite

Superman vs. The Elite

2012
×
★★★
Edit this entry  
20
Lone Wolf and Cub: Baby Cart at the River Styx

Lone Wolf and Cub: Baby Cart at the River Styx

1972
×
★★★★
Edit this entry  
20
Lone Wolf and Cub: Sword of Vengeance

Lone Wolf and Cub: Sword of Vengeance

1972
×
★★★★
Edit this entry  
20
Tesla

Tesla

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry